מתעניינים בלימודים ורוצים להתייעץ איתנו?

מנכ"ל, עפר בוזו

עפר בוזו הוא בעל ניסיון רב בניהול במגזר הציבורי. עסק לאורך שנים רבות ביעוץ עסקי ובתכנון אסטרטגי.
בתפקידו האחרון שימש כמנכ"ל פארק תעשיות משגב המשתרע על 880 דונם ובו כ – 110 מפעלים המעסיקים כ – 3000 עובדים. מר בוזו הוביל תכנית הבראה יסודית של החברה המנהלת ופארק התעשייה.
לפני כן שימש כסמנכ"ל עיריית מעלות תרשיחא ומנכ"ל החברות העירוניות והיה אחראי על פיתוח העיר  בתחומי – תעשייה, מסחר, תיירות, דיור,  פרויקטים הנדסיים ותשתיות, מוסדות ציבור,  פיתוח עסקי ויזמות עירונית. מר בוזו הביא לאישור את תכנית המתאר של מעלות תרשיחא והוביל את התכנון והמימוש של שכונות חדשות  בעיר.מר בוזו בעל תואר B.A בכלכלה ופילוסופיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותוארM.B.A  מאוניברסיטת חיפה.

בין תפקידיו הקודמים:

מר בוזו היה שותף להקמה של אלנט בלגיה Elnet E.U. , ושימש כיועץ אסטרטגי בכיר בארגון שעוסק בעבודת לובי למען ישראל באירופה.
שימש כיועץ באגף תיאום ובקרה במשרד ראש הממשלה וביצע  בקרה תקציבית על החלטות הממשלה לחיזוק הצפון ועוטף עזה בעקבות מלחמת לבנון השנייה. הקים וניהל את חברת לוגוס- יעוץ ארגוני, שעסקה ביעוץ למנהלים, פיתוח עסקי ובתכנון אסטרטגי, במסגרתה ייעץ וליווה את הפיתוח העסקי של מספר חברות סטארט-אפ.
במכללת תל חי כיהן כיו"ר הוועדה הפדגוגית, ראש תחום הערכה וחבר הנהלה של מרכז המורים מח"ר 98. המרכז פעל בכ – 70 בתי ספר באצבע הגליל ובגולן על מנת לשפר את הכשרת המורים ולחולל שינוי ארגוני ופדגוגי בבתי הספר.
בטכניון, במחלקה להוראת המדעים, עסק מר בוזו במחקר ופיתוח של סביבות עבודה ממחושבות המיישמות גישה קונסטרוקטיביסטית להוראה ולמידה. במסגרת זו פיתח מודל חדשני להערכה אלטרנטיבית בסביבת למידה ממחושבת ( מדיה+) והיה חבר בפורום "הערכה וחינוך בראיה עתידנית"  במכון ון ליר בירושלים.
שימש כמנהל  חוגי הסיירות ע"ש אורי מימון בירושלים, בהם התחנך והדריך במשך שנים רבות.

עפר עסק בפעילות ציבורית,  מבין הגופים שבהם פעל:

מייסד הפורום לדיאלוגים אסטרטגיים וחבר בוועד המנהל. הפורום מקיים דיאלוגים תחת כללי צ'טהאם בהשתתפות אנשי ממשל בכירים מאירופה וישראל מתוך כוונה לחזק את הקשרים הבילטראליים בין מדינות אירופה לישראל.(Track II diplomacy).
שימש כחבר הוועד המנהל של חוגי הסיירות  ע"ש אורי מימון, מערכת חינוך בלתי פורמלית בפריסה ארצית שבה כ- 3000 חניכים.
חבר הנהלת עמותת "הסביבה" – אגודה ישראלית לאיכות הסביבה אשר  עוסקת בהתמודדות עם בעיות איכות הסביבה בצפון הארץ.
מר בוזו משרת במילואים כיועץ ארגוני במטה של אוגדת מילואים סדירה.