מתעניינים בלימודים ורוצים להתייעץ איתנו?

התמחות מעשית (סטאז')

התמחות מעשית בארגוני תקשורת

רגע לפני סיום התואר הזדמנות לחוות עשייה מקצועית בתוך ארגוני תקשורת. המצטרפים למסגרת הסטאז' יתנסו לאורך סמסטר בעשייה ממשית, בתחום הקרוב לליבם, מחוץ לכותלי המכללה. בתוך כך יצרו לעצמם הזדמנות להמשך תעסוקתי והכרות משמעותית מבפנים עם תעשיית התקשורת. היקף ההתמחות הוא 112 שעות.

רדיו

שידור תכנית על פי בחירת המשתתף, בהתאם ללוח השידורים של התחנה, במסגרתה נרכש ניסיון רדיופוני מגוון,  התנסות בשידור חי, תיק עבודות עשיר, מיומנויות תקשורת שונות ועוד. המשתתפים עובדים כחלק מצוות השידור בתחנת הרדיו, המשדרת באזור העמק ובאינטרנט. לחלופין, מי שאינו מעוניין בהגשה, יכול לעבוד כמפיק או עורך באחת מהתכניות.

הפקת פסטיבל טלוויזיה

קבוצת משתתפים זו תעסוק בסדנה של סמסטר א': "תכנון לוח השידורים, תכנון פסטיבל טלוויזיה". אולם מירב הזמן הקצוב (והרבה מעבר לו) יוקדש לעבודה אינטנסיבית על פסטיבל טלוויזיה "שובר מסך". קבוצה זו תתחלק לתתי-קבוצות (הפקה, שיווק ותוכן) ושיאה של העבודה יהיה באירוע הפסטיבל עצמו.

הפקת מגזין שבועי חדשות ערוץ 2

במהלך הסדנה נפיק מגזין שבועי בן 25 דקות עבור חדשות ערוץ 2 באינטרנט. הסדנה תכלול תחקיר, צילום, עריכת תכנים, ועריכת וידיאו לפי הדרישות שתוצגנה בסדנה. המגזין יכסה את אזור הצפון ויכלול צילום אייטמים חדשותיים וכתבות, פינות מגוונות ועוד וייתן זווית עדכנית על הנעשה באזור הצפון. המשתתפים ייקחו חלק בכל תחומי העשייה בצוותים, כך שכל משתתף יתנסה במגוון התפקידים של תהליך יצירתה של תכנית.