מתעניינים בלימודים ורוצים להתייעץ איתנו?

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

מידע למתעניינים – זמן קורונה

האקדמית עמק יזרעאל עושה כל שביכולתה להתאים עצמה לזמן קורונה.
הלימודים המקוונים בעיצומם ואלפי הסטודנטים שלנו נמצאים בעיצומו של סמסטר ב' ונערכים לקראת הבחינות. לשמחתנו הלמידה והעשייה האקדמית לא נפסקה ואנו נערכים לקראת שנת הלימודים הבאה (במתוכנת דומה ואם באחרת בכפוף להנחיות משרד הבריאות)

אנו מכילים את המצב שנוצר ומעמידים לרשות הסטודנטים שלנו מערך תמיכה וסיוע לימודי, נפשי וכלכלי. היחס האישי והאנושי המאפיין את המכללה נמשך גם בימים אלה ואנחנו מגיבים לאירועים מתוך רצון כן להקל על הסטודנטים שלנו ולאפשר להם למידה מיטבית.

מרכז מידע בטלפון ובווטסאפ

ציגי מרכז המידע למתעניינים נותנים ייעוץ טלפוני למבקשים להתקבל ללימודים לתואר ראשון ושני באקדמית עמק יזרעאל. במרכז המידע ניתן לקבל מידע על מסלולי הלימוד, תוכניות הלימודים, אפשרויות ותהליך הקבלה ללימודים.

פגישת ייעוץ טלפונית

בכדי לסייע לך לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורך, מתאם מרכז המידע שיחות ייעוץ טלפוניות אישיות עם יועצי מדור ההרשמה. שיחות אילו יאפשרו לך לערוך היכרות עם החוג, לקבל מידע מפורט על תכנית הלימודים והמרצים. יועצי ההרשמה יסייעו לך בבחירת אפשרות הקבלה המתאימה ביותר עבורך בהסתמך על הישגיך האישיים (ממוצע בגרות ו/או פסיכומטרי). במידת הצורך, יוצגו בפניך האפשרויות לשיפור סיכויי הקבלה המתאימות ביותר עבורך שיחסכו לך זמן וכסף.

מפגש מתעניינים בחו

מפגש מתעניינים בחוג למדעי ההתנהגות

ב 18.8.2020 | 18:00

פרטים בקרוב

שאלות נפוצות

 • למה כדאי לי להירשם דווקא עכשיו?
  תאריך הבחינה הפסיכומטרית נדחה ויש לכך השלכות על הרישום לשנת הלימודים תשפ"א באקדמית עמק יזרעאל ניתן להתקבל למגוון חוגים על סמך ציוני הבגרות  בכפוף לתנאי הקבלה הכלליים והחוגיים. כדאי שכבר תבטיחו את מקומכם לשנה הקרובה ותירשמו. במידה ותחליטו לבטל, דמי ההרשמה יוחזרו במלואם על מנת להקל בתקופה זו. חבל שתפספסו את שנת הלימודים הקרובה.
 • בטוח שהשנה תתחיל?
  שנת הלימודים הנוכחית ממשיכה כסדרה באופן מקוון לכן גם שנת הלימודים הבאה תפתח.
 • המצב הכלכלי לא פשוט, האם יש הקלות?
  שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי וניתן ללמוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים. האקדמית עמק יזרעאל מעניקה מגוון מלגות מעורבות חברתית, מצוינות, מלגות פריפריה, מלגות סיוע כלכלי ומלגות ייחודיות (המוענקות על ידי תורמים) לסטודנטים באקדמית עמק יזרעאל.
 • האם יש הקלות לנרשמים לתואר שני?
  עקב משבר הקורונה בוטלה בחינת המיון באנגלית בתכניות לתואר שני לשנה"ל תשפ"א בלבד
 • איך ניתן לפנות אליכם?
  ניתן לפנות גם בווטסאפ 0526242372 או באתר - בטופס שבתחתית העמוד. אנו עושים את מירב המאמצים לחזור בהקדם.
 • האם ניתן להירשם אונליין?
  בוודאי. להרשמה לחצו כאן
שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה
שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ, השאירו פרטים

WhatsApp chat