מתעניינים בלימודים ורוצים להתייעץ איתנו?

לימודי אנתרופולוגיה כללית ויישומית

חזרתם מהטיול הגדול במזרח, בהודו, בדרום ומרכז אמריקה, אולי באפריקה? פגשתם אנשים אחרים, תרבויות אחרות, מנהגים אחרים וברור לכם שלא שבעתם ואתם רוצים להבין יותר את מה שראיתם?

אתם מחפשים תואר שיפתח בפניכם לא רק את שוק העבודה, אלא כזה שיעשיר את הדעת ויאפשר לכם הסתכלות אחרת על החיים?

לימודי האנתרופולוגיה באקדמית עמק יזרעאל מתאפיינים בגישה רחבה המאפשרת לכם ליהנות משני העולמות. אצלנו תלמדו קורסים המעשירים את  הדעת בשאלות הנוגעות בטבע האדם, השוני בין תרבויות, והקניית דרכים להבין את השונה והאחר וזאת לצד קורסים השמים דגש על הפן המעשי והיישומי של האנתרופולוגיה.

האנתרופולוגים היישומיים עוסקים בזיהוי ומיפוי צרכים של לקוחות וקבוצות באוכלוסייה בתחומים כגון: שיווק חברתי, ממשק אדם-טכנולוגיה, הערכת פרויקטים, אנתרופולוגיה עסקית, ייצוג קבוצות מיעוט, קביעת מדיניות פיתוח מותאמת תרבות ועוד. הלימודים כוללים הכרות רחבה עם התיאוריות ושיטות המחקר של אנתרופולוגיה המשמשות חברות וארגונים בשוק העבודה.

בין תחומי הלימוד
: אנתרופולוגיה תרבותית וחברתית, אנתרופולוגיה פיסית (האבולוציה האנושית, סוציו-ביולוגיה), אנתרופולוגיה של השפה (שפה ותודעה, שפה כמעצבת תרבות) ונגיעות בארכיאולוגיה (פרהיסטוריה אנושית, תרבויות חקלאיות ועירוניות קדומות), אנתרופולוגיה פסיכולוגית, אנתרופולוגיה של צילום, אנתרופולוגיה של בריאות וחולי, ועוד.

IMG_4260
IMG_4387
IMG_4737