מתעניינים בלימודים ורוצים להתייעץ איתנו?

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

סגל מכינות

יעל לוינגר - רכזת המרכז הקדם אקדמי

יעלי לוינגר

מזכירת המכינות, בעבודתי אני בקשר עם המרצים, הסטודנטים, גורמי חוץ ופנים.

אני מרגישה כי בעבודה אני חווה הנאה רבה, התורמת למוטיבציה שלי והמטרה היא לעזור לזולת – מבחינתי זה החלק המשמעותי בתפקידי. לא משנה כמה ארוך או קשה היה היום, הידיעה שבסופו עזרתי למישהו להגשים את חלומו, שווה את המאמץ ומשכיחה את הקושי. הידיעה הזו נותנת סיפוק אדיר וכח להמשיך בעשייה.

מרצה במכינות

גב' שמחה בלייס

מורה למתמטיקה ורכזת המקצוע במכינות. כיום עוסקת בעיקר במכינות הקדם – אקדמיות אביב וסתו. במסגרת תפקידי אני אחראית על כ- 13 קבוצות לימוד מבחינת תוכנית הלימודים, קצב ההוראה וקיום בחנים ומבחנים. יחד עם צוות המורים למתמטיקה, שמונה במספר, אנו משתדלים שהמכינה תהיה חוויה מתקנת ומעניינת, ושהתכנים יהיו רלוונטיים לחיי היום- יום ולהמשך הלימודים באקדמיה.

מרצה במכינות מר אלי

מר אלי אביר

מרצה ומורה לכתיבה אקדמית, רב תרבותיות, ספרות עברית,חוקר תרבות ישראלית, לשונאי, משורר. במסגרת ההרצאות שלי אני שם דגש על למידה חוויתית, תוך כדי איקטול חומר הלימוד ושימוש בהומור וביצירתיות. במסגרת השיעורים יש גם מקום חשוב להשתתפות והבעת דיעותיהם של הסטודנטים.

מרצה במכינות

דר' ראמי חביב אללה

"לתת עושה לי שמח וללמד נותן לי אושר.

האתגר שלי מול סטודנט מתקשה, הצלחתו הינה ההצלחה שלי.

כצוות, כולנו שואפים להצלחה משותפת"

מרצה במכינות מר מוטי

דר' לוי מרדכי

הפילוסוף היווני אריסטו טען כי האדם הוא בעל חיים פוליטי. האם אתם פוליטיים? האם אפשר לחיות ללא פוליטיקה? האם אתם שייכים לימין או לשמאל? אלו דוגמאות לנושאים, שמעסיקים את אנשי מדע המדינה במטרה להבין את האופן שבו החברה מנהלת את חייה. נושאי המחקר והקורסים שאני מעביר, שייכים לתחומים של החברה והפוליטיקה הישראלית. אני אוהב ללמד ולהקנות כישורי חשיבה, ובעיקר אני גאה לראות את הסטודנטים שלנו רוכשים ידע וגישה ביקורתית שהם הבסיס להצלחה בהמשך.

ד"ר תמי אדרי מרצה במכינות

דר' תמר אדיר ניזרי

"כרכזת מדעי החברה ובעלת תארים שונים בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה וחינוך מיוחד חשוב לי להעביר לסטודנטים במכינה את ההבנה כי הסוציולוגיה והפסיכולוגיה הן חלק מחיינו ונמצאים בכל תחום בחיינו. במהלך הקורסים אנו נחשפים לסוגיות שונות בחברה כמו; תוכניות ריאליטי, אלימות וסטייה, שיטות שונות ללמידה וזיכרון וכיצד ניתן להתמודד עם חרדה בכלל וחרדת בחינות".

מרצה במכינות

מר פישל כהן

מורה לפיזיקה, מתמטיקה ויישומי מחשב. מלמד כעשר שנים במסגרות שונות- בבתי ספר ומוסדות אקדמאיים. מרכז את קורס יישומי מחשב במכינה.

מבחינתי המהות אינה להסתפק בידיעה אלא להעמיק לרובד הבנה וההפנמה של כל נושא. מההבנה יגיע הידע.

גב' לילא אמארה

גב' לילא אמארה

יועצת חינוכית במכינה, רכזת תוכנית 'אופק לאקדמיה' ושיעורי עזר לסטודנטים מהחברה הערבית.

תפקידי כיועצת ללוות הסטודנטים בקשייהם, לתמוך ולכוון אותם.

היועץ החינוכי מהווה אוזן קשבת לסטודנטים בקשיים הלימודים ובשעת משבר ומצוקה ועליו להושיט יד לעזרתם ולאפשר להם להתגבר ולהשתלב בחיים רגילים ונורמטיביים.

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ, השאירו פרטים

WhatsApp chat