אירועים
וחדשות

אירועים
וחדשות

רוצה לקבל פרטים נוספים על לימודים איתנו?

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ טלפוני 1800-30-3000

–  שעות הפעילות: ראשון ורביעי 8:30-18:00  |  שני, שלישי וחמישי 8:30-15:30

דור המילניום בעולם העבודה: השלכות לניהול ולפתוח הארגוני

כנס "דור המילניום בעולם העבודה: השלכות לניהול ולפתוח הארגוני" נערך בתאריך ה-13/1/17 במסגרת המחלקה ללימודי תואר שני בפתוח ויעוץ ארגוני.
קהל היעד המרכזי היו הסטודנטים, בוגרים והסגל האקדמי של המחלקה. יום העיון עסק בסוגיות הקשורות למפגש הבין דורי במקומות העבודה תוך בחינתן מנקודות מבט של מנהלים, עובדים ויועצים ארגונים.

אלופה במי"ל אורנה ברביבאי, יו"ר הועד המנהל של האקדמית עמק יזרעאל נשאה את הרצאת הפתיחה אשר נסבה על ההיבט האנושי במפגש הבין דורי בצה"ל ואף במסגרות אזרחיות. בהמשך פאנל של מנהלים ועובדים ממסגרות ארגוניות שונות בהנחייתו של יועץ ארגוני דן בחוויות המפגש הבין דורי.

מפקד בכיר בצה"ל, מנהל הדרכה בחברה עסקית, אחראית על גיוס לחברות טכנולוגיה מתקדמת ומנהל היחידה לקדום סטודנטים ערבים במכללה התייחסו למאפיינים של דור המילניום וביטויים באינטראקציות בין מנהלים לעובדים בארגונים שלהם.

אנסמבל "קרטושקס" – תיאטרון פלייבק האיר את הדיון בפאנל באור דרמטי באמצעות אימפרוביזציות.  בחלקו האחרון של יום העיון נערכו משחקי תפקידים וסיכום תובנות יום העיון ב"שולחנות עגולים".  גם כאן "קרטושקס" הוסיפו נדבך יצירתי. יום העיון הראה את המורכבות ותנודתיות של זהויות בני הדורות השונים, לרבות דור המילניום כפי שמתגלעים במפגשים הבין דוריים בעבודה.