רוצה לקבל פרטים נוספים על לימודים איתנו?

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ טלפוני 1800-30-3000

שעות הפעילות: א'-ה'  8:00 – 16:00

הזמנה להגיש הצעות למחקר הערכה למיזם "מרחב בטוח" – הקרן לילדים ונוער בסיכון, ביטוח לאומי

הקרן לילדים ובני נוער בסיכון   לטובת קידום הטיפול בילדים ובני נוער בסיכון, ולפיתוח 2004הקרן לילדים ונוער בסיכון פועלת החל משנת והטמעת תכניות מערכתיות בתחום.

 

פעילותה של הקרן מכוונת לפיתוח מענים לילדים ובני נוער הנמצאים בסיכון בשל הזנחה, התעללות, אלימות ופגיעה מינית, לרבות ילדים ובני נוער עוברי חוק, המשתמשים בסמים או החשופים לתנאי חיים מסכנים.

הקרן בעשייתה מהווה זרוע של המוסד לביטוח לאומי, ופועלת להשקעה חברתית בצמצום פערים חברתיים, היחלצות מעוני ושילובם העתידי של ילדים ונוער בסיכון כאזרחים יצרניים ותורמים, נטולי תלות בגמלאות המוסד.

 

לקרן שיתופי פעולה עם משרד הרווחה והשירותים החברתיים ,החינוך, הבריאות, הקליטה, ביטחון פנים ועוד, וכן מיזמים משותפים עם קרנות, ארגונים ציבוריים וארגונים עסקיים.

 

באתר המוסד לביטוח לאומי פורסם קול קורא להגשת הצעות למחקר הערכה למיזם "מרחב בטוח".

 

מדובר על מיזם ארצי לצמצום בריונות ברשת בקרב ילדים ונוער בסיכון, הכולל פיתוח והפעלת תכניות בתחומי האיתור, מניעה, הסברה והתערבות בקרב בני נוער נפגעים ופוגעים.

הפעלת המיזם, מהווה רכיב במארג המענים הלאומי המתפתח בתחום, תוך שימת דגש מיוחד על אוכלוסיית היעד, על מהלך לאיתור פרואקטיבי של נפגעים ופוגעים ולהבניית תכניות מניעה וההתערבות בתחום.

המועד האחרון להגשה כמפורט בגוף ההנחיות 22/05/2018

 

להלן הקישור:

https://www.btl.gov.il/Funds/kolotkorim/kolotKorimList/KKMehkarMesukanutMehkar.pdf

 

.בשאלות ניתן לפנות לתמי אליאב ,במייל  tamiel@nioi.gov.il עד 30/04/2018

 

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ, השאירו פרטים

WhatsApp chat