רוצה לקבל פרטים נוספים על לימודים איתנו?

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ טלפוני 1800-30-3000

שעות הפעילות: א'-ה'  8:00 – 16:00

הזמנה לכנס בנושא "בינלאומיות במוסדות להשכלה גבוהה"

הזמנה לכנס בנושא "בינלאומיות במוסדות להשכלה גבוהה" אשר יתקיים בכפר המכביה בתאריכים 14-15 ביוני

עם כניסתו של נושא הבינלאומיות אל תוך התכנית הרב-שנתית של המל"ג והתנעת תהליך להפיכת המוסדות להשכלה גבוהה בישראל לבינלאומיים, עלה הצורך להעניק למוסדות את הכלים ואת ההכוונה לטובת פיתוח ויישום נכון של בינלאומיות.

מטרתו של כנס זה הינה לשים דגש על שני נושאים רלוונטיים עם התחלתו של תהליך זה. ביום ראשון נתמקד בבניית אסטרטגיה לבינלאומיות. במהלך היום מר. H.G van Liempd  מה- EAIE יעניק מידע רלוונטי וייתן כלים פרקטיים לתהליך.

היום השני יתמקד בפרויקטים של טמפוס וארסמוס+ (Capacity Building) והשפעתם על המוסדות. בהמשך היום תתקיים סדנה אשר תתמקד בקיימות תוצרי הפרויקטים לטובת המערכת כולה. את הסדנה תעביר הגב' Elizabeth Colucci מה- EUA.

ניידות מהווה מרכיב מהותי בכל הנוגע להפיכת מוסדכם לבינלאומי. עם זאת, ללא תמיכה וגיבוי מהנהלת המוסד, תהליך הבינלאומיות יקרטע ולא ימומש. לכן, נשמח לראותכם בכנס ואנו מעודדים אתכם לשלוח הזמנה זו לכל גורם אחר רלוונטי אצלכם במוסד.

בנוסף, לאחר סיום יומו הראשון של הכנס, שגריר האיחוד האירופי לישראל מזמין את משתתפי הכנס לקוקטייל חגיגי בביתו שבהרצליה. הסעה לבית השגריר תצא מכפר המכביה אך יש להירשם אליה מראש.

 

להרשמה לכנס ולקוקטייל, אנא לחצו כאן.

 

בברכה,

צוות ארסמוס+

 

 

Dina Gallero

Coordinator

National Erasmus+ Office Israel

Tel: +972-2-5094534

Fax: +972-2-5094531

Website: www.erasmusplus.org.il

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ, השאירו פרטים

WhatsApp chat