רוצה לקבל פרטים נוספים על לימודים איתנו?

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ טלפוני 1800-30-3000

שעות הפעילות: א'-ה'  8:00 – 16:00

הקרן הלאומית למדע – ISF – מחזור תש"פ

  • הקרן עסוקה בימים אלו בשדרוג מערכת ההגשות. האתר החדש  ייפתח להגשת בקשות למענקי מחקר בתחילת ספטמבר 2018. הודעה על כך תשלח אליכם, יחד עם השינויים העיקריים בהנחיות.
  • מועד ההרשמה ומועד ההגשה –
    • לכל תכניות הקרן קיימים מועד הרשמה ומועד הגשה. –מועד ההרשמה חל כשבועיים לפני מועד ההגשה.
    • מועד ההרשמה לתכנית מענקי מחקר אישיים הינו 23/10/2018 בשעה 13:00  שעון ישראל.
    • מועד ההגשה לתכנית מענקי מחקר אישיים הינו 6/11/2018 בשעה 13:00 שעון ישראל. זהו גם המועד האחרון של אישור רשות המחקר. על רשויות המחקר להגדיר (כבכל שנה) מועד אחרון להגשה לאישור הרשות, כל רשות מחקר על פי צרכיה ועומסיה. מועדים אלו יוצגו בטפסי ההגשה המקוונים בצמוד למועד ההגשה הסופי אל הקרן. על מנת שהבקשה תתקבל במועדה ע"י הקרן, על החוקרים להקפיד ולהגיש את הבקשה לאישור הרשות במסגרת התאריכים כפי שהגדירה. לא יתקבלו בקשות שעד למועד ההגשה לקרן לא קיבלו את אישור רשות המחקר.
    • ISF online: אנו מבקשים להזכיר כי על החוקרים המבקשים להגיש בקשות, ולא פתחו חשבון עד כה, להקים חשבון משתמש באתר הקרן ולבצע אימות נתונים. על החוקרים להקפיד לבצע את ההרשמה ולקבל את פרטי הגישה לחשבונם מבעוד מועד. פתיחת חשבון באתר הקרן אינה הרשמה להגשת בקשה ויש להדגיש את הדבר בפני החוקרים.

חוקרים יוכלו לפתוח חשבון זה רק אם הם מופיעים במערכת הקרן (אחרי הוספת חוקר על ידי רשות המחקר, ר' מטה).

אנו מבקשים להזכיר כי אישור הוספת חוקרים תוכל להתבצע רק ע"י נציגי רשות המחקר אשר להם הרשאה לכך, לאחר שנבדק כי החוקר רשאי להגיש בקשות לקרן.  ניתן לשלוח מבעוד מועד, בקשה מרוכזת להוספת הרשאה זו,  מאושרת ע"י ראש רשות המחקר, לכתובת דוא"ל webmaster@isf.org.il

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ, השאירו פרטים

WhatsApp chat