רוצה לקבל פרטים נוספים על לימודים איתנו?

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ טלפוני 1800-30-3000

שעות הפעילות: א'-ה'  8:00 – 16:00

כנס הפרויקטים השנתי 2017 – החוג מערכות מידע

כנס הפרויקטים השנתי מיועד להצגת עבודות הגמר של בוגרי החוג. הפרויקטים המוצגים הם מערכת מידע שלמה שהיא תוצר עבודה של שנת לימודים מלאה. הפרויקט כולל מרכיבים רבים וביניהם מסמכים טכניים שונים המתארים את יעדי, מאפייני, אופני השימוש והנחיות לתחזוקה עתידית של מערכת המידע שפותחה, וכמובן את מערכת המידע עצמה אותה פיתחו הבוגרים על בסיס הידע שצברו בשלוש שנות לימודיהם בחוג, תחת הנחייתו של אחד מחברי הסגל.

בכנס השתתפו בנוסף לסטודנטים ולמרצים גם תשעה אנשי תעשייה מתחום מערכות המידע שתפקידם היה להעריך את הפרויקטים המוצגים, וכן אורחים נוספים.

הכנס החל בברכות של פרופ' עפר עציון ראש החוג למערכות מידע, וד"ר רמי רשקוביץ שריכז את פרויקט הגמר מטעם החוג והיה אחראי על ארגון הכנס. לאחר מכן הוצגה הרצאת אורח של מור קירשנר, יועץ בכיר מחברת WinIt בנושא מחשוב ענן, ולאחריו שני בוגרים שסיימו בשנה הקודמת וסיפרו על חוויותיהם משנתם הראשונה בתעשייה. לאחר מכן הוצגו שישה פרויקטים שסומנו מראש כמועמדים לפרס הצטיינות, ואלו הוצגו במושב המרכזי אל מול כל השופטים שדירגו והעריכו אותם. הכנס המשיך לאחר הפסקה קצרה להצגת שאר הפרויקטים בשלושה מושבים מקבילים, כשכל פרויקט מוערך ע"י שלושה שופטים שגם מציגים שאלות לכל צוות. כל פרויקט מוצג באמצעות פוסטר וסרטון המתאר תרחישי שימוש שונים במערכת ודברי הסבר של הצוות. על סמך דירוגי השופטים נבחר למקום הראשון הפרויקט של רן אלקובי ומעיין שמשון העוסק בפיתוח אלגוריתמים ללא כתיבת קוד ומיועד להיות בשימוש של חברת AGROWEBLAB שעוסקת בטכנולוגיה חקלאית. הפרויקט צפוי לחסוך לחברה כסף רב ולקצר משמעותית את זמני הפיתוח של פרויקטים חדשים בחברה. במקום השני זכה פרויקט בנושא של ניהול הפקת חתונה של שיר עטר וגרי סלוב, ובמקום השלישי זכתה אפליקציה העוסקת בסקרים וקבלת החלטות של בתאל קנדלקר ורון אטיאס. שני הפרויקטים האחרונים החלו כרעיון מקורי של הצוותים, ושוכללו במהלך שנת הלימודים האחרונה לכדי פתרונות בשלים ועתירי יכולות שניתנים ליישום מידי בעולם האמתי. כל עשרים וחמישה הפרויקטים שהוצגו הפגינו מקוריות ומקצוענות כיאה לבוגרים שסיימו את הלימודים ומתחילים לחפש את דרכם בעולם התעסוקה. השופטים בכנס הרבו להרעיף שבחים ומחמאות על העבודות שהוצגו, וכולם נשארו במתח עד סיום הכנס בו הוכרזו הפרויקטים המצטיינים שקיבלו תעודות הצטיינות מאת ד"ר רמי רשקוביץ ופרופ' עפר עציון.

לצפייה בתמונות מהכנס לחצו כאן

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ, השאירו פרטים