בוגרים באקדמית עמק יזרעאל

טלפונים ניידים מונחים על לפטופ

מדור אישורים ובוגרים

מדור אישורים ובוגרים במנהל התלמידים עומד לרשותכם לקבלת אישורים שונים. המדור אחראי להנפקת אישורי הזכאות לתואר ולהנפקת תעודות הבוגר / המוסמך. המדור מנהל את ארכיון הבוגרים והמוסמכים של המכללה.

מסך לפטופ עליו גרפים וידיים על המקלדת ואחת אוחז עט

מרכז הכשרה וקריירה

היחידה להכוון תעסוקתי באקדמית עמק יזרעאל מכשירה ומלווה את הסטודנטים והבוגרים לאורך תקופת לימודיהם ולאחריה, בדרכם לעיצוב ובניית עתידם המקצועי מתוך הבנת צרכיהם אל מול אתגרי שוק העבודה.

אורון קלר

כלכלן, משרד רו"ח קסלמן וקסלמן

דנה גולדשטיין

ירדן חדד
Apostrophes

האווירה, הנוף, והאנשים גרמו לי להתאהב מהרגע הראשון. ההתמודדות עם הסוגיות המורכבות במהלך התואר שימשו עבורי כאבן יסוד לאורך כל התואר ואפשרו לי לפתח נקודת מבט הוליסטית

ירדן חדד

יועץ ארגוני, תפן

עדן אגסי
Apostrophes

הלימודים במכללה עוררו בי התלהבות של הבנה וסקרנות, פתחו עבורי צוהר לעולמות חדשים, עזרו לי לבנות את עצמי ואת החלומות שלי, וגרמו למסע הלימודים להיות משמעותי- הרבה יותר מהיעד.

עדן אגסי

פסיכולוגית חינוכית מתמחה, מנהלת מחקרים באוניברסיטת חיפה.

כנפו תבור

ענת כנפו תבור

מנהלת חטיבת חיסכון ארוך טווח בחברת פסגות

קורל קינן
Apostrophes

התואר פתח בפני אפשרויות רבות בתחומים שונים, ביניהן עבודה במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי, אשר מחפשים אחר מומחיות בלימודי חברה. בנוסף, תרגלתי במכללה כשנה והייתי עוזרת מחקר בחוג למדע המדינה.

קורל קינן

מורת מכינה, רועי קריב

ספיר אלקלס

ספיר אלקלס

עוזרת מנכ"לים, קבוצת הייטק

רז דיין במדי קצינה
Apostrophes

תחושה של משפחה גדולה ועוטפת שתעשה הכל כדי שנצליח. המרצים מלמדים פרקטיקה, לא רק תיאוריה. בזכות הפרקטיקום וההמלצות שקבלתי היה לי קל יותר למצוא עבודה.

רז דיין

יועצת ארגונית, מנהלת אגף, חיל האוויר

לירן
Apostrophes

הלימודים במכללה נתנו לנו את היסודות והכלים להצליח בתחום, בנוסף לאחר הלימודים, כאשר עברנו למרכז, הרגשנו שהתואר במכללה מאוד מוערך ופתח עבורנו את הדלתות למקצועות שרצינו.

לירן מלכה

מנהל לקוחות ואסטרטג תוכן

    רוצה לדבר עם יועץ.ת הלימודים שלנו?

    רוצה להתייעץ טלפונית? 8166*

    אפשר גם בווטסאפ