דבר הנשיא

האקדמית עמק יזרעאל היא מכללה צעירה ותוססת הממוקמת בלב ליבו של עמק יזרעאל היפיפה – ערש החלוציות וההתיישבות. במכללה לומדים כ – 5,200 סטודנטים וסטודנטיות, מכל רחבי הארץ; ערים, קיבוצים, מושבים וכפרים, בני הדתות והעדות השונות בישראל. הם.ן מהווים.ות פסיפס צבעוני, עשיר ומגוון המייצג את הדפוס היפה של החברה הישראלית.

פרופסור יצחק הרפז

סוד הצלחתה ומקור כוחה של האקדמית עמק יזרעאל טמון בשילוב בין סגל ברמה אקדמית גבוהה המחויב לסטודנטים.ות, לרווחה ולהצלחה, סגל מנהלי המעניק יחס אישי מסור ומעורב, מתקני לימוד מהמעלה הראשונה בישראל, תרבות של סובלנות ורב-תרבותיות, וסטודנטים.ות אשר מעייניהם.ן נתונים להשקעת מאמץ, להרחבת אופקים ולרכישת מיומנויות תעסוקה ומנהיגות.

 

הבאים.ות בשעריה של האקדמית עמק יזרעאל חשים.ות את החיוניות ואת הרוח החיובית השורה על מרחביה הירוקים של המכללה. אווירה זו של מצוינות ושקדנות מורגשת במרכזי המחקר, בכיתות הלימוד, בספרייה המרווחת, באולפן הטלוויזיה ותחנת הרדיו של המכללה, במרכז הסימולציה מהמתקדמים בארץ, בקפיטריה ובאירועי התרבות במדשאות המכללה. ייחוד זה בא לידי ביטוי גם מחוץ לשערי המכללה – במעמדה המוביל של האקדמית עמק יזרעאל בקרב המכללות בישראל, ובשיתופי פעולה בינלאומיים חוצי יבשות וימים.

 

אני מזמין אותך לבקר במכללה, להתרשם באופן בלתי-אמצעי מהיחס האישי, התשתיות המרשימות, בשאיפות ובחלומות שאנו מסייעים להגשים, ולהצטרף להצלחה היזרעאלית של העמק!

 

להתראות,
פרופסור יצחק הרפז
נשיא

 

חתימת נשיא המכללה

 

    רוצה לדבר עם יועץ הלימודים שלנו?

    כל השדות הם שדות חובה

    רוצה להתייעץ טלפונית? 8166*

    אפשר גם בווטסאפ