בעלי תפקידים

בני זוסמןיו"ר חבר הנאמנים – מר בני זוסמן
בני זוסמן נולד וגדל בעיר חיפה. את השכלתו האקדמית רכש באוניברסיטת חיפה בחוגים כלכלה ומדע המדינה והחזיק במשך שנים רבות תפקידים בכירים במערכת הבנקאית, בעיקר בבנק לאומי. כיום הוא משמש כיו"ר ארגון עולי מרכז אירופה בחיפה ויו"ר רשת פסגות כרמל דיור מוגן.
בני הקדיש את חייו לעשייה ציבורית וכיהן בעברו בין היתר כנשיא ומייסד מועדון רוטרי מוריה חיפה, חבר דירקטוריון באגודה לפיתוח תיירות חיפה, חבר בהנהלת המועצה להתנדבות, חבר בהנהלת המרכז לחקר ולימודי זקנה באוניברסיטת חיפה, נציג ציבור בבית דין לעבודה במשך עשר שנים, חבר בהנהלת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) ויו"ר ועדת הכספים במכללה האקדמית עמק יזרעאל.

 

 

 

תאודור אוריו"ר הועד המנהל – שופט בית המשפט העליון בדימוס תיאודור אור
שופט בית המשפט העליון בדימוס תיאודור אור, נולד בפולין ועלה לישראל בגיל שנתיים, הוא גדל בעפולה וסיים את לימודיו התיכוניים בבית ספר תיכון מחוזי בעפולה (כיום תיכון בן-גוריון).
בשנת 1952 התגייס לצה״ל ושירת תוך כדי לימודי משפטים באוניברסיטה העברית, אותם סיים בהצטיינות במאי 1957. באותה שנה פתח את משרדו בעיר עפולה, שפעל בשותפות עם משרד עורכי הדין בר-רב-האי-ארדשטיין מחיפה ופעל כעורך דין בשני המשרדים.
בשנת 1967 מונה השופט אור לכהן כשופט בית משפט השלום בעפולה. כשלוש שנים לאחר מכן מונה לשופט בפועל בבית המשפט המחוזי בנצרת, ובשנת 1973 מונה כשופט מחוזי בבית משפט זה.
ב – 1982 מונה לשופט בפועל בבית המשפט העליון למשך שישה חודשים, עד למרץ 1983. עם סיום כהונתו כשופט בפועל בבית המשפט העליון מונה לסגן נשיא בית המשפט המחוזי בנצרת ואף שימש מספר פעמים כנשיא בפועל של בית משפט זה.
בתאריך 22 במאי 1989 מונה לשופט בבית המשפט העליון וכיהן כיו״ר ועדת הבחירות המרכזית לכנסת הארבע עשרה ולראשות הממשלה שנערכו בשנת 1996.
ביוני 2003 מונה לכהן כמשנה לנשיא בית המשפט העליון, אהרן ברק, עד לפרישתו בשנת 2004.
שימש כיו"ר הוועדה לבדיקת מבנה בתי המשפט הרגילים בישראל שמונתה על ידי נשיא בית המשפט העליון ושר המשפטים, אשר הגישה את הדו"ח שלה ב – 1997.
שימש כיו"ר של ועדת החקירה הממלכתית לבירור ההתנגשויות בין כוחות הבטחון לבין אזרחים ישראלים באוקטובר 2000.
בין תפקידיו הנוספים משמש השופט אור כנשיא האיגוד הישראלי לשחמט וכיו"ר הוועדה הממנה של מועצת הנאמנים של המרכז הישראלי לאפוטרופסות.

 

 

יצחק הרפזנשיא – פרופסור יצחק הרפז
יצחק הרפז, פרופסור לניהול (תואר PhD מאוניברסיטת מינסוטה) הינו מומחה לניהול משאבי אנוש, התנהגות ארגונית, יחסי תעסוקה ועבודה ומחקר השוואתי בין-תרבותי של ניהול. הוא שימש כדיקן ללימודים מתקדמים באוניברסיטת חיפה, שם גם ייסד וניהל את המרכז לחקר ארגונים וניהול המשאב האנושי.

רשימה חלקית של המשרדים והתפקידים אותם אייש הרפז במהלך כהונתו באוניברסיטת חיפה כוללת: חבר בוועד המנהל; חבר בוועדה המרכזת; חבר בוועדת המינויים הכלל אוניברסיטאית; נאמן בחבר הנאמנים; חבר בוועדת הביקורת וחבר בסנאט האוניברסיטה. נוסף על כך, הרפז אייש גם מספר תפקידים ציבוריים: חבר בוועדות שונות של המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג), נציג ציבור (שופט) בבית הדין הארצי לעבודה, יו"ר האגודה הישראלית לחקר יחסי עבודה וחבר הנהלת האגודה הסוציולוגית הישראלית. הרפז הוא עמית מחקר במרכז לחקר עבודה ומשאבי אנוש באוניברסיטת מינסוטה בארה"ב. הוא שימש כפרופסור אורח במספר אוניברסיטאות בצפון אמריקה, כולל בית הספר וורטון באוניברסיטת פנסילבניה, מכללת בוסטון, אוניברסיטת בריגהאם יאנג, והמרכז ליחסי עבודה ומשאבי אנוש באוניברסיטת טורונטו.

פרופסור הרפז כתב או השתתף בכתיבתם של למעלה מ – 100 פרסומים מדעיים בכתבי עת מדעיים בינלאומיים יוקרתיים, וכן כתב או השתתף בכתיבתם של שבעה ספרים, כולל את ניהול משאבי אנוש: הגישה האסטרטגית [הוצאת אוניברסיטת חיפה, עם פרופ' משולם]; Heavy Work Investment: Its Nature, Sources, Outcomes and Future Directions (הוצאת Routledge); Work and Organizations in Israel (הוצאת Transactions); The Meaning of Work in Israel: Its Nature and Consequences (הוצאת Praeger); ו-The Meaning of Working (הוצאת Academic Press). כמו כן, הרפז שימש או משמש במערכות של כתבי עת כגון: Human Relations ו – The Journal of Managerial Psychology. בנוסף שימש כעורך מיוחד בשלושה כתבי עת שונים בגיליונות מיוחדים שהוקדשו לנושא השקעה ניכרת בעבודה (וורקוהוליזם).

הרפז זכה במגוון פרסים ומענקים מקרנות מחקר וממכונים מובילים כגון הנציבות האירופית; הקרן הדו-לאומית למדע ישראל-ארה"ב (BSF); המועצה הלאומית למחקר ופיתוח; הקרן הלאומית למדע; נאמני הקרן לישראל (קרן פורד); משרד המדע; משרד העבודה והרווחה; והמוסד לביטוח לאומי. כמו כן הוא משמש כמעריך הצעות מחקר עבור מספר סוכנויות וקרנות למדע, כגון מערכת המחקר של הנציבות האירופית; הקרן הדו-לאומית למדע ישראל-ארה"ב (BSF); הקרן הדו-לאומית למדע גרמניה-ישראל (GIF); הקרן הלאומית למדע של ישראל; משרד העבודה והרווחה; ומשרד המדע. הרפז זכה בפרס החדשנות בהוראה ובפרס המרצה המצטיין. כמו כן, שימש כמנחה של למעלה מ – 60 סטודנטים לתואר שני, דוקטורט ופוסט-דוקטורט.

 

שרי לוימנכ"לית – גב' שרי לוי

בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.
את דרכה במכללה החלה כסטודנטית, ולאחר שסיימה את לימודיה השתלבה כעובדת במכללה ומילאה מגוון תפקידים, שאפשרו לה להכיר היטב את המנגנונים והגופים הפנים והחוץ ארגוניים עמם יש למכללה ממשקים הדוקים.
כמנכ"לית, שרי פועלת יחד עם הנשיא וההנהלה, לשמר את ייחודה של המכללה כמוסד להשכלה גבוהה המעניק יחס אישי לאלפי הסטודנטים.ות שבאים.ות בשעריו, בשיעורי ההצלחה הגבוהים בלימודים, בתשתיות מתקדמות, ובהשתלבות הבוגרים.ות במשרות במשק. כל זאת תוך שימת דגש על קמפוס עם פעילות חברתית ותרבותית עשירה והווי סטודנטיאלי.
חזונה הוא להמשיך לקדם את המכללה כמוסד איכותי להשכלה גבוהה, הרואה חשיבות בחיבור לעולם התעסוקה ולהוות גורם משמעותי לקהילה כאבן שואבת לתרבות והעשרה וכגוף המכוון את הפסיפס האנושי שבו לתרומה והעצמה לחברה.

 

 

מגי קטלןסמנכ"לית כספים – גב' מגי קטלן

דוא"ל magik@yvc.ac.il

 

 

 

רונית תורג'מןסמנכ"לית משאבי אנוש – גב' רונית תורג'מן

דוא"ל ronitt@yvc.ac.il

 

 

 

טליה באום ראשת המנהל האקדמי – גב' טליה באום

דוא"ל taliab@yvc.ac.il

 

 

 

אתי שפי

דיקנית הסטודנטים והסטודנטיות – גב' אתי שפי

דוא"ל ettis@yvc.ac.il

 

 

 

סיון סילם יהושעיועצת משפטית – עו"ד סיון סילם יהושע

דוא"ל sivans@yvc.ac.il

 

 

 

אורטל אלוני

מנהלת לשכת נשיא – גב' אורטל אלוני 

דוא"ל ortala@yvc.ac.il

 

 

 

טלי ארמון

מנהלת לשכת מנכ"ל – גב' טלי ארמון 

דוא"ל taliar@yvc.ac.il

 

 

 

מיכל קופרדוברת – גב' מיכל קופר

דוא"ל michalko@yvc.ac.il

 

 

 

ניצן הרמןמנמ"ר – מר ניצן הרמן

דוא"ל  nitsanh@yvc.ac.il

 

 

 

אייל האופטמןמנהל תחזוקה ובינוי – מר אייל האופטמן 

דוא"ל eyalha@yvc.ac.il

 

 

 

מיטל בורוסמנהלת רכש ומכרזים – גב' מיטל בורוס

דוא"ל meitalb@yvc.ac.il

 

 

 

אולגה מואזיןמנהלת ספרייה – גב' אולגה מרזין

דוא"ל Olgam@yvc.ac.il

 

 

 

הדס בראוןמנהלת המרכז הקדם אקדמי – גב' הדס בר-און

דוא"ל hadasb@yvc.ac.il

 

 

 

ליאת יוסףראשת מנהל הסטודנטים.ות – גב' ליאת יוסף

דוא"ל liaty@yvc.ac.il

 

 

 

עינבר שטמפרמנהלת מחלקת שיווק – גב' עינבר שטמפר

דוא"ל inbars@yvc.ac.il

 

 

 

אבי ברקבמנהל היחידה ללימודי חוץ והמשך – מר אבי ברקב

דוא"ל avib@yvc.ac.il

 

 

    רוצה לדבר עם יועץ הלימודים שלנו?

    כל השדות הם שדות חובה

    רוצה להתייעץ טלפונית? 8166*

    אפשר גם בווטסאפ