הפן התרבותי-חברתי

היחידה לקידום הסטודנטים הערבים דואגת לקיים אירועי ציון חגים ותרבות המאפיינים את החברה הערבית, על מנת לשפר את החוויה הסטודנטיאלית בקמפוס.

תכנית זו הינה תכנית של מעורבות חברתית אשר שמה דגש על הפן התרבות והחברתי בקהילת הסטודנטים מהחברה הערבית במכללת עמק יזרעאל. מטרות התוכנית הן לנהל, ליזום וליישם פרויקטים במסגרת הפעילות של היחידה לקידום הסטודנטים הערבים במגוון תחומים, תרבות וחגים, מדיה חברתית והעצמת הסטודנטיות מהחברה הערבית.

היחידה לקידום הסטודנטים הערבים משתפת פעולה מדי שנה עם היחידה למעורבות חברתית בפרויקטים הבאים: נעים להכיר, מעיין במדבר ומצלמים קמפוס משותף. אשר מטרת פרויקטים אלו היא ליצור שיח מכבד, מעשיר ומאפשר בין סטודנטים ערבים ויהודים, מפגשים עדות ודתות, להפחית דעות קדומות ולייצר שיח ואווירה של פתיחות וסובלנות ולימודי שפת האחר בקמפוס.

התכנית מפעילה מגוון פעילויות בנושאי הידברות בין סטודנטים ערבים ויהודים שבמרכז השיח ערכים כגון: שיוון אזרחי, ערבות הדדית ושיח ביקורתי.

היחידה אחראית על קיום יום המעשים הטובים במכללה ומחוץ לה. ביום זה היחידה מקנה הזדמנות לסטודנטים/ות לקחת חלק פעיל במטרה לקדם את הקשר הקהילתי ולהרחיב את מעגלי ההתנדבות.

    רוצה לדבר עם יועץ הלימודים שלנו?

    כל השדות הם שדות חובה

    רוצה להתייעץ טלפונית? 8166*

    אפשר גם בווטסאפ