רשות המחקר

רשות המחקר אחראית על קידום, עידוד, תמיכה והסדרה של הפעילות המחקרית במכללה האקדמית עמק יזרעאל

צוות רשות המחקר

פרופ' איריס חיימוב, יו"ר רשות המחקר
דוא"ל: i_haimov@yvc.ac.il
טלפון: 046423561, טלפון פנימי: 561
חדר 5924, בניין 5, קומה 1-

ד"ר מיקי רפפורט-רום, מנהלת רשות המחקר
דוא"ל: mickeyr@yvc.ac.il
טלפון: 046423403, טלפון פנימי: 403
חדר 5917, בניין 5, קומה 1-

הודיה תם, מתאמת תקציבי מחקר
דוא"ל: hodayat@yvc.ac.il
טלפון: 046423652, טלפון פנימי: 652
חדר 5918, בניין 5, קומה 1-

הדר קיבנשטיין, מתאמת תקציבי מחקר
דוא"ל:  hadarki@yvc.ac.il
טלפון: 046423417, טלפון פנימי: 417
חדר 5918, בניין 5, קומה 1

שחר איזנשטיין, מתאם תקציבי מחקר
דוא"ל:  shahare@yvc.ac.il
טלפון: 046423539, טלפון פנימי: 539
מעבדת פסיכולוגיה, בניין 5, קומה 1

 

 

אודות רשות המחקר
רשות המחקר במכללה האקדמית עמק יזרעאל פועלת לקידום ועידוד המחקר במכללה. אנו תומכים ומלווים את חוקרי המכללה לכל אורך הדרך, החל מהגשת הצעת המחקר ועד לניהול תקציב המענק שהתקבל. אנו מאתרים מקורות מימון פוטנציאליים בארץ ובעולם, אוספים ומארגנים את המידע עליהם, ומפיצים את המידע לחוקרים ולחוקרות. כמו כן, אנו מעודדים את חוקרי המכללה באמצעות תמריצים ומתן שירותי מחקר, ניהול ובקרה של הסכמים ומענקי מחקר ותמיכה בפעילות השוטפת המחקרית‎.‎ רשות המחקר היא הקשר בין החוקרים והחוקרות לבין גורמי המימון, מוסדות שונים עמם יש שיתופי פעולה ‏ויחידות אחרות בקמפוס.
מידי שנה, אנו מקיימים את אירוע יריד המחקר וההוראה המכללתי, בו מוצגים שלל המחקרים המגוונים המתבצעים על ידי החוקרים והחוקרות במכללת עמק יזרעאל.

 

תמריצי מחקר וסיוע
אנו, ברשות המחקר, מעשירים את סגל החוקרים והחוקרות במגוון הרצאות, סדנאות והעשרות בתחומים שונים באופן שוטף, ומפרסמים עדכונים שוטפים על קולות קוראים ואירועים קרובים לנוחיות חברי וחברות הסגל.
אנו מעניקים לחוקרי וחוקרות במכללה תמריצי מחקר וסיוע מגוונים. ביניהם, סיוע עבור שירותי עריכה לשונית, עריכה באנגלית, ייעץ סטטיסטי, תרגום, תשלום לחברות חיצוניות המבצעות סקרים. אנו מעניקים סיוע נוסף עבור הוצאות הכרוכות בהגשת הצעות מחקר לקרנות חיצוניות. יחד עם וועדת המחקר המכללתית אנו מעניקים מענקי מחקר לחוקרי וחוקרות המכללה לביצוע מחקרי פיילוט, במטרה שישמשו בסיס להגשת הצעות מחקר לקרנות חיצוניות. בנוסף, חוקרי וחוקרות המכללה מסתייעים בשירותי וועדת האתיקה המכללתית, הבוחנת את הצעות המחקר המוגשות אליה, ומנפיקה את אישורי האתיקה כנדרש.

    רוצה לדבר עם יועץ הלימודים שלנו?

    כל השדות הם שדות חובה

    רוצה להתייעץ טלפונית? 8166*

    אפשר גם בווטסאפ